Piegādes režīmi

Kas ir piegādes režīmi un kā tie darbojas?

Wolt Kurjerpartnerim ir iespēja izvēlēties kādā no piegādes režīmiem darboties: Viena pasūtījuma rēžīmā vai savienoto pasūtījumu režīmā. Režīmus iespējams mainīt jebkurā laikā- to var izdarīt lietotnē.

Savienoto pasūtījumu režīms

Esot savienoto pasūtījumu režīmā Tu vari saņemt vairākus pasūtījumus vienu pēc otra. Šajā režīmā sistēmai būs iespēja pievienot pasūtījumus no viena vai vairākiem tirgotājiem un tie jānogādā vienā virzienā. Tā Tu ekonomē savu laiku un resursus.

Saņemot pasūtījumu Tev ir iespēja redzēt pasūtījuma piegādes adreses un tā izlemt, vai  vēlies to akceptēt. Savienoto pasūtījumu režīmā Tu vari atteikties no pasūtījuma, līdzīgi kā viena pasūtījuma režīmā. Atšķirība tikai tā, ka viena pasūtījuma režīmā aplikācijā ir poga, lai to nospiežot atteiktos no pasūtījuma, savukārt, savienoto pasūtījumu režīmā jāuzgaida līdz 60 sekundēm un pasūtījums pats izzudīs.

Lūdzu, atceries, ka atteikties no pasūtījuma var tikai tad, ja vēl neesi pasūtījumu apstiprinājis.

Ja zini, kad vēlies atslēgties no platformas - Tu vari to iestatīt noteiktam laikam un sistēma Tevi automātiski izrakstīs norādītajā laikā. 

Viena pasūtījuma režīms

Esot viena pasūtījuma režīmā Tu vienmēr saņemsi tikai vienu pasūtījumu. Sistēma Tev nepiedāvās savienotos pasūtījumus. Saņemot pasūtījumu Tev vienmēr ir iespēja izvēlēties - akceptēt to vai nē. Viena pasūtījuma režīmā aplikācijā ir poga, lai to nospiežot atteiktos no pasūtījuma.

Šis režīms Tev dod lielākās un vieglākas izvēles iespējas, taču pasūtījumi šajā režīmā patērēs vairāk Tava laika un resursu, kas var ietkmēt Tavas peļņas iespējas. 

Lūdzu, ņem vērā, ka esot viena pasūtījuma režīmā Tev nav iespējas ieplānot automātisku atslēgšanos no platformas noteiktā laikā.